Recenze

Datum: 26.06.2017

Vložil: Radka Kuchtová

Titulek: Kranoisakrální terapie

U paní Hanky jsem byla na Kraniosakrální terapii, kterou mi doporučila neuroložka po operaci páteře. Druhý den po terapii jsem se cítila unavená, ale další dny se to zlepšovalo, cítím se dobře, nabitá energií a vyrovnaná.
Paní Hanka mi udělala i terapii svící, která mi také hodně pomohla.
Všem vřele doporučuji.

Datum: 21.06.2017

Vložil: Amdrea

Titulek: Lymfa

Byla jsem prvně na lymfatické masáži a mohu jen doporučit. Dozvěděla jsem se spoustu informací o lymfě a už jsem objednaná na příště.

Datum: 27.04.2017

Vložil: Monika L.

Titulek: Lymfa (celé tělo)

K paní Hance jsem přišla poprvé minulý týden, už jsem měla dvě sezení a cítím se skvěle! Trápily mě otoky, které jsou teď pryč všude, kde se mě paní Suchomanová dotkla. Celulitida zmizela úplně a pokožku mám jak miminko:-). Strašně se těším, až bude celé kolečko lymfodrenáží u konce a já uvidím výsledek na celém těle.
Za paní Suchomanovou budu jezdit i přes půl světa, je skvělá, velmi chytrá, všechno vysvětlí a člověk má pocit, že se může svěřit úplně se vším. Dostane se Vám rady, pochopení a pomoci. A takový člověk se hledá opravdu těžko.
Kdo váháte, tak se určitě co nejdřív objednejte, stojí to za to!!

Datum: 10.03.2017

Vložil: ŠN

Titulek: Masáž

Minulý týden jsem poprvé navštívila paní Hanku a moc chválím. Naprosto skvělá masáž s velmi milým a lidským přístupem. Moc děkuji a těším se na příště:-)

Datum: 27.11.2016

Vložil: Irena Bartošová

Titulek: Rituál pěti elementů

Byla to krásná, jemná i dynamická masáž. Netušila jsem, jakou mají přírodní živly sílu. Cítila jsem tolik energie mnoho dalších dnů. K paní Hance si chodím odpočinout, zrelaxovat a načerpat pohodu a dobrou náladu. Její profesionalita je vidět a cítit ve všem. Děkuju, přijdu zas.

Datum: 03.03.2016

Vložil: Lenka

Titulek: Díky

Hani, mocděkuji za dokonalou péči, cítím se bezvadně, už se těším na další setkání.

Datum: 26.01.2016

Vložil: I. Procházková

Titulek: bolest zad je pryč

Hani, moc Vám děkuji za skvělou masáž zad a hlavně za to, že jste si na mě udělala čas v neděli, kdy mi bylo nejhůř...Bolest zad zcela odezněla. Moc děkuji :-)

Datum: 09.09.2015

Vložil: L.Chalupská

Titulek: medová detoxikační masáž

Chtěla bych se podělit o novou zkušenost. Včera jsem si u Haničky vyzkoušela novinku-medovou masáž zad, s okurkovým zábalem. Jedním slovem - úžasné!!!Mám sedavé zaměstnání - práce na PC a k Hance chodím pravidelně na masáže mých bolavých zad, tak jsem chtěla vyzkoušet i tuto její novinku. Je pravdou, že na některých místech to bylo bolestivější / tukové polštáře /, ale jinak jsem si to maximálně užívala. Po včerejšku je mi lépe a ještě k tomu mám záda heboučká jak miminko-příjemný pocit. Vřele doporučuji!
Děkuji Hani !

Datum: 10.07.2015

Vložil: Ivana V.

Titulek: Masáž

Hani, moc děkuji za Tvoji pěči. Cítím se moc dobře a záda nebolí. Musím chodit častěji :-)

Datum: 24.02.2015

Vložil: Ivana F.

Titulek: manuální lymfodrenáž

Dávala jsem si načas s hodnocením, ale po 14 měsících, kdy chodím pravidelně na manuální lymfodrenáž nohou, musím opravdu poděkovat.
Levá noha byla po dvou výronech v kotníku stále těžká, nateklá a to všechno zmizelo. Teď docházím na masáže zad a lymfodrenáž měsíčně a moc mě to vyhovuje.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek